Poznaj #devemed

Instrumenty dentystyczne tworzone dla i przez profesjonalistów.

Decydując się na devemed otrzymujesz przemyślane funkcje, doskonały komfort, fantastyczny design i łatwe czyszczenie. To innowacyjne i wysokiej jakości narzędzia, które w uzupełnieniu do wysokich umiejętności lekarzy, sprzyjają stosowaniu nawet najbardziej skomplikowanych procedur leczniczych.

Devemed produkuje szeroką gamę instrumentów do chirurgii i mikrochirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, periodontologii i wielu innych zabiegów stomatologicznych.

jakość |  użyteczność | design

Flagowe produkty devemed to narzędzia do mikrochirurgii, które zajmują ważne miejsce w bardzo szerokim asortymencie produktów.

  • instrumenty chirurgiczne zajmują ważne miejsce w asortymencie Devemed i sprzyjają wykonywaniu nawet najtrudniejszych zabiegów.
  • devemed jest specjalistą w zakresie tworzenia narzędzi do atraumatycznego usuwania zęba, co ma kluczowe znaczenie w dzisiejszej nowoczesnej implantologii (od rozluźnienia zęba po ekstrakcję).
  • wspieramy lekarzy w prowadzeniu leczenia endodontycznego oraz mikrochirurgii endodontycznej, która wymaga to maksymalnej precyzji ze strony chirurga stomatologa. Lada dzień w Polsce będziemy dysponowali autorską kasetą doskonale dobranych narzędzi do mikrochirurgii endodontycznej.
  • oprócz najwyższej jakości produktów, oferujemy wsparcie dla utrzymaniu wysokiej jakości i funkcjonalności instrumentów poprzez serwis gwarancyjny oraz wsparcie eksploatacyjne (ostrzenie, piaskowanie, regulacja, to tylko niektóre z zadań, którymi chętnie się zajmiemy). Należy pamiętać, że możemy naprawiać i serwisować wyłącznie instrumenty, które zostały dokładnie wyczyszczone i wysterylizowane.
  • kasety wykonywane są ze stali nierdzewnej. Przy projektowaniu kaset zwrócono szczególną uwagę na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Cztery różne rozmiary pozwalają na optymalne wykorzystanie i oszczędność miejsca.

Wszystkie produkty wykonane są ze stali chirurgicznej i tytanu.

Produkcja odbywa się w Niemczech z zastosowaniem nowoczesnych linii produkcyjnych i  procedur jakościowych przy merytorycznym wsparciu dentystów z całego świata.

RÓŻNE NARZĘDZIA | RÓŻNE FUNKCJE | RÓŻNE PROJEKTY

 CERTYFIKAT

#agilemedica #devemedpolska #devemed