Poznaj #devemed

Instrumenty dentystyczne tworzone dla i przez profesjonalistów.

RÓŻNE NARZĘDZIA | RÓŻNE FUNKCJE | RÓŻNE PROJEKTY

Poznaj innowacyjne, najwyższej jakości, komfortowe instrumenty dentystyczne Devemed.

Decydując się na te narzędzia otrzymujesz przemyślane funkcje, doskonały komfort, fantastyczny design i najważniejsze – łatwe czyszczenie.

To innowacyjne i wysokiej jakości narzędzia, które w uzupełnieniu do wysokich umiejętności lekarzy, sprzyjają stosowaniu nawet najbardziej skomplikowanych procedur leczniczych.

Devemed produkuje szeroką gamę wysokiej jakości instrumentów chirurgii i mikrochirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, periodontologii i wielu innych zabiegów somatologicznych. Wszystkie narzędzia są produkowane w Niemczech przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zastosowaniem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu z wysokiej jakości medycznej stali nierdzewnej.

Devemed stawia na zarządzanie jakością produktów i dalszy rozwój produkcji odbywa się przy merytorycznym wsparciu dentystów z całego świata. Narzędzia do mikrochirurgii to flagowe produkty i zajmują bardzo ważne miejsce w bardzo szerokim asortymencie produktów.
  • instrumenty chirurgiczne zajmują ważne miejsce w asortymencie Devemed i sprzyjają wykonywaniu nawet najtrudniejszych zabiegów.
  • devemed jest specjalistą w zakresie tworzenia narzędzi do atraumatycznego usuwania zęba, co ma kluczowe znaczenie w dzisiejszej nowoczesnej implantologii (od rozluźnienia zęba po ekstrakcję).
  • wspieramy lekarzy w prowadzeniu leczenia endodontycznego oraz mikrochirurgii endodontycznej, która wymaga to maksymalnej precyzji ze strony chirurga stomatologa. Lada dzień w Polsce będziemy dysponowali autorską kasetą doskonale dobranych narzędzi do mikrochirurgii endodontycznej.
  • oprócz najwyższej jakości produktów, oferujemy wsparcie dla utrzymaniu wysokiej jakości i funkcjonalności instrumentów poprzez serwis gwarancyjny oraz wsparcie eksploatacyjne (ostrzenie, piaskowanie, regulacja, to tylko niektóre z zadań, którymi chętnie się zajmiemy). Należy pamiętać, że możemy naprawiać i serwisować wyłącznie instrumenty, które zostały dokładnie wyczyszczone i wysterylizowane.
  • kasety wykonywane są ze stali nierdzewnej. Przy projektowaniu kaset zwrócono szczególną uwagę na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Cztery różne rozmiary pozwalają na optymalne wykorzystanie i oszczędność miejsca.
Devemed kładzie główny nacisk na tworzenie narzedzi w najwyższej jakości, bardzo użytecznych i w doskonałym designie. Narzędzia są wykonane ze stali chirurgicznej i tytanu.

Zarządzanie jakością produktów i dalszy rozwój produkcji odbywa się nieprzerwanie i przy wsparciu dentystów z całego świata.

Dzięki wspólnej współpracy udoskonalają zestawy narzędzi chirurgicznych i chirurgicznych do innowacyjnych procedur.

 CERTYFIKAT

#agilemedica #devemedpolska #devemed